Hakkımızda

Cplus Interactive Media, 2005 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne teknoloji trendlerini yakından takip eden, müşterilerinin talepleri doğrultusunda faaliyet alanlarını devamlı genişleten, yazılım, görsel tasarım, medya planlama ve satın alma, metin yazarlığı, sosyal medya danışmanlığı, arama motoru optimizasyonu ve online reklam gibi bir dizi hizmet sunan 360 derece dijital bir ajanstır.

Türkiye’de Çatı Medya Yapım, Menajerlik Org. Tan. Tic. Ltd. Şti. bünyesinin alt markası olarak faaliyet süren Cplus Interactive Media, dünyada artan e-ticaret hacmini göz önünde bulundurarak 2017 yılının ekim ayından itibaren Amerika Birleşik Devletlerinde Cplus Media LLC olarak yeni bir oluşum içerisine girmiş, faaliyetlerini burada da yürütmeye başlamıştır. Türkiye, Çin ve Amerika arasında satış ilişkisi kurmak ve ürünlerini yurtdışı pazarında online olarak toptan ve perakende satmak isteyen müşterilerine teknolojik altyapı ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Sektörün öncü iki dev firması Microsoft ve Google ile iş ortaklığı kurmuş, bu iki dev firmanın kalite politikasını benimsemiş bir şirket olduğumuzu taahhüt ederiz.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve proje sonrası verdiğimiz destekle müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Ürün, hizmet ve personel kalitemizi dünya standartlarına çekerek, Türkiye’de ve dünyada bilinen ve tercih edilen teknoloji şirketleri arasında yer almak.

Yasal Bildirim

Çatı Medya Yapım ve Menajerlik Org. Tan. Tic. Ltd. Şti.
Suadiye Mah. Şemsettin Günaltay Cd. Özgür Apt. No:43/2 Suadiye, Kadıköy

Erenköy Vergi Dairesi : 231 069 3359
Ticaret Sicil No : 785684

nasıl yardımcı olalım?

Aradığınız bilgiye uzmanlarımız daha kısa sürede yanıt verebilir. Vaktiniz bizim için önemli.

Hani derler ya kafasında lokomotif olan adamlar… Teknolojiyle aram ne kadar iyi desem de her yeni gün aramızdaki uçurum büyüyor ancak Cplus o uçurumları bizim için düz yollar haline getiriyor.

Berksan Özer
Berksan, Pop Star

Aradığınız bilgiye uzmanlarımız daha kısa sürede yanıt verebilir.