saat_79111546

dünden bu güne cplus

Dünya’da yakından tanınan sektörün öncü iki dev firması Microsoft ve Google ile iş ortaklığı yapmış, bu iki dev firmanın kalite politikasını benimsemiş bir şirket olarak her zaman müşteri odaklı ve kaliteli hizmet(ler) vermeyi amaç edindik.

 • 2005

  küçük bir ajans olarak kurulduk

  Amatör bir ekip olarak kurulan firmamız günümüz teknolojilerini yakından takip ederek her geçen gün hızla gelişmiş ayrıca hizmet alanlarını da genişletmiştir.

 • 2008

  ilk uluslararası anlaşmamızı yaptık

  Dünyanın en büyük domain register firmalarından biri olan Reseller Club Türkiye yetkili temsilciliği alarak alan adı tescil hizmet vermeye başladık.

 • 2009

  Google Adwords Partnerliği

  2009 yılı itibarı ile Google Adwords Partner Agency ünvanını alan firmamız artık internet reklamcılığı çözümlerinde kurumsal bazda müşterilerine hizmet vermeye başladı.

 • 2010

  Microsoft Partner olduk

  Uzmanlaştığımız Microsoft ürünlerinde kalitemizi tescillemek üzere Microsoft Partner olmaya hak kazandık.

 • 2017

  Shopify Partner olarak faliyete geçtik.

  Kanada merkezli 600 bini aşan dev bir kullanıcı kitlesine sahip e-ticaret platformu olan Shopify partneri olarak; 70'in üzerinde ödeme sistemini dahili olarak kullanıcısına sunmuş, kısaca en gelişmiş e-ticaret yazılımı ile ürün veya hizmetlerinizi tüm dünya'da satmanıza özel çözümler sunabiliriz.

nasıl yardımcı olalım?

Aradığınız bilgiye uzmanlarımız daha kısa sürede yanıt verebilir. Vaktiniz bizim için önemli.

Hani derler ya kafasında lokomotif olan adamlar… Teknolojiyle aram ne kadar iyi desem de her yeni gün aramızdaki uçurum büyüyor ancak Cplus o uçurumları bizim için düz yollar haline getiriyor.

Berksan Özer
Berksan, Pop Star

Aradığınız bilgiye uzmanlarımız daha kısa sürede yanıt verebilir.