iPhone 7 hakkında merak edilenler?

Apple’ın önümüzdeki ay tanıtacağı iPhone 7 modeli bu sefer 4K çözünürlüğündeki videoda görüntülendi. iPhone 7’nin prototipini ilk defa bu kadar net bir şekilde görebilirsiniz.

iPhone ayı olarak bilinen Eylül ayına girmemize sayılı günler kaldı. Apple, henüz kesin bir tarih belirtmese de Eylül ayının 2. haftasında etkinlik düzenleyecek ve iPhone 7 modellerini tanıtacak.

Son anda iPhone 7 Pro‘dan vazgeçerek, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olmak üzere iki model duyuracağı söylenen Apple’ın, bu yıl farklı bir tasarım ile karşımıza çıkmayacağı gelen sızıntılar ile kesinleşti diyebiliriz.

iPhone 6’nın rötuşlanmış hali olarak karşımıza çıkması beklenen iPhone 7, hız ve kamera konusunda farkını ortaya koyacak. iPhone 7 Plus modeli iseçift kamerası ile Apple tarihinde bir ilke imza atacak.

Düşük çözünürlüklü iPhone 7 sızıntı görsellerinden sonra bugün 4K kalitesinde video ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus prototipi görüntülendi. Roze altın rengindeki iPhone 7 prototipi, bugüne kadar çıkan sızıntılar doğrultusunda hazırlanmış.

 Bir cevap yazın